تجلیل خیرین مدرسه‌ساز از شبکه مستند

سری جدید مجموعه «انسان سازان» تولید می شود

 

خیرین مدرسه‌ساز با حضور در شبکه مستند از مدیران این شبکه برای تولید مجموعه مستند «انسان‌سازان» قدردانی کردند. 

به گزارش روابط‌عمومی شبکه مستند، محمدرضا قربانی مدیرعامل و نعمت بنی‌آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران همراه با اکبر ابراهیمی، خیر مدرسه‌ساز و مجید پارسا معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش‌وپرورش شهر تهران روز گذشته (شنبه 23 اردیبهشت) با حضور در شبکه مستند و اهدای لوح سپاس، از محسن یزدی مدیر و ابوالقاسم ناصری مدیر تولید شبکه مستند برای ساخت مجموعه «انسان‌سازان» قدردانی کردند. 
در این نشست مدیر شبکه مستند گفت: ساخت مستند پرتره از خیرین اتفاق بسیار مبارکی است و ما آمادگی داریم سری جدید این مجموعه را تولید کنیم. 
در ادامه محمدرضا قربانی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران هم گفت: ساخت مستند پرتره خیرین یک حرکت فرهنگی هدفمند است که تعداد خیرین را افزایش می‌دهد. 
وی افزود: «انسان‌سازان» پس از رونمایی در سینما فلسطین در 4 هزار مدرسه پایتخت به نمایش گذاشته شد و با خلاقیت سازمان دانش‌آموزی مسابقه روایت نگاری از دل آن طراحی شد؛ خوشبختانه دانش‌آموزان این رویداد استقبال کردند و به‌زودی نفرات برگزیده هم معرفی می‌شوند. 
او گفت: این مجموعه با همکاری شبکه مستند، خیرین مدرسه‌ساز و آموزش‌وپرورش به ثمر نشست و تلاش خواهیم کرد تا این تجربه موفق ادامه پیدا کند. 
در ادامه نعمت بنی‌آدم رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز شهر تهران هم با بیان اینکه این مجموعه نشان داد که جامعه تشنه کار خیر است، افزود: صداوسیما مبلغ و راهگشای کسانی است که در جریان مدرسه‌سازی نیستند، شما مبین اقدام خیر شدید و با ساخت «انسان‌سازان»  حدود 60 درصد مردم با مدرسه‌سازی آشنا شدند.  
برگزیده جایزه صلح جهانی فیلیپین گفت: در تولید سری جدید این مجموعه سعی کنیم خلاقیت و دقت کافی داشته باشیم، بیننده این دست مستندها می‌خواهد به ماهیت و موقعیت سوژه پی ببرد تا شاید جای پایش باز شود.  
در این نشست اکبر ابراهیمی، خیر مدرسه‌ساز هم گفت: کار بزرگی انجام شده و به همه کسانی که برای این مجموعه زحمت کشیدند دست‌مریزاد می‌گویم. 
وی افزود: این مجموعه با محوریت خیرین مدرسه‌ساز در تهران تولید شده و انتظار می‌رود در ادامه مسیر پرتره خیرین مدرسه‌ساز کشور ساخته شود. 
مجید پارسا هم در این نشست گفت: این کار شبکه مستند اشاعه فرهنگ خیر و خیری است و ما کنار این کار بزرگ هستیم و خدمت رسیدیم تا علاوه بر تشکر برای ادامه همکاری‌ها برای ساخت مستند پرتره خیرین مدرسه‌ساز اعلام آمادگی کنیم. 
در پایان این نشست علی شهاب‌الدین تهیه‌کننده «انسان‌سازان» از همراهی شبکه مستند و خیرین مدرسه‌ساز در ساخت مجموعه «انسان‌سازان» قدردانی کرد. 
سری نخست مجموعه مستند تلویزیونی «انسان‌سازان» به تهیه‌کنندگی علی شهاب‌الدین روایتی از مشارکت خیرین مدرسه‌ساز در توسعه علمی و فرهنگی کشور است که باهدف فرهنگ‌سازی در کار خیر و واکاوی زندگی خیرین مدرسه‌ساز در شبکه مستند سیما با همکاری خیرین مدرسه‌ساز تهران و مشارکت اداره کل آموزش‌وپرورش شهر تهران تولید شد.

 

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها