روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد اقتصادی در «به اضافه مستند»

پرونده مفاسد اقتصادی در شبکه مستند باز شد/ «روزگار یک چهل ساله» با پرونده‌های بزرگ اقتصادی روی آنتن می‌رود

 

در جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند»، مستند «روزگار یک چهل ساله» با روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد اقتصادی روی آنتن می‌رود. 

به گزارش  روابط عمومی شبکه مستند،  بیست و هشتمین قسمت از فصل چهارم برنامه تلویزیونی «به اضافه مستند» با پخش و بررسی مستند «روزگار یک چهل ساله» به کارگردانی امین قدمی روی آنتن شبکه مستند خواهد رفت.
مستند «روزگار یک چهل ساله»، روایتی جنجالی از پشت پرده مفاسد اقتصادی و چگونگی شکل‌گیری آن است. این مستند تلاش کرده است با تحلیلی دقیق از پرونده فسادهای اقتصادی، راهکارهايی برای جلوگیری از آن و بهبود وضعیت نامناسب اقتصادی کشور بدهد. 
در این مستند با چهره‌هایی نظیر احمد توکلی، علی پروین، مهدی هاشمی‌نسب، مهدی رحمانیان مدیر مسئول روزنامه شرق، سیف‌الله یزدانی مدیر مسئول عصر اقتصاد، مریم مجیبی مدیر عامل شرکت تعاونی مسکن هنرمندان، کاظم پالیزدار رئیس ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی نهاد ریاست جمهوری، داود امیریان نویسنده و ... گفت‌وگو شده است.
در این قسمت و پس از پخش مستند، میز کارشناسی برنامه با حضور فرید مدرسی و جواد موگویی برگزار می‌شود و در آن موضوع فساد اقتصادی و پرونده‌هایی که در این زمینه وجود دارد مورد بررسی قرار می‌گیرد. این قسمت از برنامه، روز سه‌شنبه 4 خرداد  ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه مستند پخش خواهد شد و بازپخش آن روزهای چهارشنبه 5 خرداد ساعت ۸:۳۰ و جمعه 7 خرداد ساعت ۱۵ است.
«به اضافه مستند»، مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که به پخش مستندهای دیده نشده داخلی و خارجی در تلویزیون و بحث کارشناسی پیرامون موضوع مستند می‌پردازد. این برنامه با اجرای امین قدمی، کارگردانی محسن کریمیان و تهیه‌کنندگی یاسر فریادرس با آیتم‌های مختلف سه‌شنبه‌های هر هفته ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

 

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها